Зв'язатися з нами
UA
EUR
  • EUR
  • USD
  • UAH

Завод КУБ-Україна

За підсумками 2009 року загальний об’єм виробництва ТМ KUB в Європі склав близько 2000 тон металопродукції.

За 7 років свого динамічного розвитку компанія перетворилась в провідний промисловий холдинг. Орієнтуючись на сучасний досвід розвитку в Європі, вже у 2010 році компанія змогла інвестувати в будівництво нового заводу в Україні. Постійний інноваційний розвиток є основою стратегії компанії.

Майже за 5 років ТМ KUB став популярним і запитаним в країнах Східної Європи. За цей період була розроблена не лише новітня технологія виробництва, а й сформована зважена концепція подальшого розвитку.

2011 рік є початком роботи нового заводу з виробництва високотехнологічних корпусів для електроенергетики та ІТ-галузі класу захисту IP66 і вище.


Сервіс – для Партнерів!

  • Сервіс KUB – доступність товарів KUB в будь-якій точці Європи, від Києва до Гамбурга;
  • Увага KUB до індивідуальних технічних особливостей – виготовлення серійної та несерійної продукції з урахуванням Ваших технічних вимог;
  • Партнерський Договір KUB – гарантія виконання наших зобов’язань;
  • Технічний супровід KUB – в будь-якій частині Європи;
  • Ми завжди в процесі вирішення Ваших технічних питань. Завжди! Навіть коли Ви спите!

ideale Formen

Основні переваги наших товарів представлені у формах прояву ефекту, що об’єднує в собі функціональність рішень, високі технічні характеристики, якісний сервіс та Вашу щоденну вигоду. Ефект проявляє себе в наших виробах з регулярною стабільністю!

Концепція KUB. ideale Formen – це прогресивна збалансована системна платформа, що об’єднує якісний сервіс та технічний супровід, геометричну точність та надійність побудови систем, відповідність правилам і промисловим стандартам країн Європи, що задовольняє вимогам спеціалістів галузей енергетики, машинобудування та ІТ-сфери.


Образ

Споглядаючи в майбутнє, ми створюємо сьогодення!

Застосовуючи комплексний підхід у розробці продуктів, KUB знаходить оптимальні і унікальні технічні рішення для наших партнерів у галузях енергетики та машинобудування.

Основою системної платформи стала модель підлогових розподільних корпусів XL. Її універсальний дизайн знайшов застосування як у промисловості, так і в IT-секторі, надаючи рішення від монтажного корпусу до побудови ЦОД.

Створюючи синергію німецької практичності та надійності, KUB зайняв своє місце поряд з провідними європейськими виробниками систем розподілу електроенергії.


Ваш компетентний партнер

Висока якість виготовлення.

Якісна сировина та матеріали. Висока культура виробництва відповідає світовим стандартам.

Ергономіка та дизайн.

Продукція ідеально пасує в будь-якому інтер’єрі, як промисловому, так і в офісному.

Необхідні та достатні функціональні можливості.

Продукція оснащена всім необхідним набором монтажних аксесуарів.

Досконала конструкція зручна для швидкого монтажу.

Безпечність конструкції. Підлогові шафи пройшли випробування на статичне навантаження до 1000 кг, заземлення усіх комплектуючих через каркас конструкції.

Повна відповідність заявленим технічним параметрам.

Відповідність виробничим стандартам країн Європи і правилам СЕ


Про компанію

2011 рік був відзначений початком роботи нового заводу в Україні з виробництва високотехнологічних оболонок для електроенергетики та IT-галузі класу захисту IP66.

За такий короткий час KUB міцно закріпив свої позиції в Європі як надійний виробник систем електророзподілу, контролю мікроклімату та IT-інфраструктури з високою динамікою розвитку.

KUB. ideale Formen – це прогресивна системна платформа, що поєднує сервіс, інновації та технічні рішення.

Своє застосування продукція KUB знайшла в найрізноманітніших галузях промисловості.