Зв'язатися з нами
UA
EUR
 • EUR
 • USD
 • UAH

Навчання

Згадуючи афоризми класиків, ми усвідомлюємо, що інвестуючи в навчання, отримуємо бажаний результат – свій розвиток!

Наявність системних знань щодо тенденцій розвитку ринку, застосованість інженерії KUB та її технічна відповідність вимогам ринку – є Вашою відмінною особливістю та конкурентною перевагою.

Йдучи по хвилях часу в епоху прямого доступу до глобальних джерел інформації, нас завжди хвилює питання про актуальність отриманих знань.

Відвідуючи воркшопи KUB, Ви працюєте тільки з достовірною інформацією щодо інженерних рішень та новацій виробника.

До Вашої уваги буде представлена найактуальніша інформація щодо надійності систем електророзподілу, вирішення індивідуальних задач машинобудування, а також можливості оптимального будівництва та ефективної експлуатації ЦОД. Ми будемо раді бачити Вас на навчальних заходах KUB як в Україні, так і за кордоном!

Стандарти якості

Сфери застосування розробок KUB стають все більш глобальними, а експлуатаційні вимоги зростають щорічно. Відповідність встановленим високим стандартам Європи можлива лише за системного та цілеспрямованого управління якістю виготовленої продукції та наданого сервісу. Незмінно високий рівень повторюваності якості продукції гарантується глобальною системою контролю на всіх етапах виробництва.

Компанія KUB постійно розробляє та впроваджує сучасні методи обробки поверхонь виробів, порошкового напилення та основних процесів металообробки. Відповідно до проведених технічних випробувань, згідно з DIN EN 62208, всі корпуси ТМ KUB маркуються знаком СЕ. Саме це маркування вказує на повну відповідність виготовлнених шаф затвердженим директивам Європейського Союзу.

Відповідність виробів KUB світовим стандартам підтверджують системні партнери торгової марки та відвідувачі щорічних промислових виставок Європи.

Умови роботи з продукцією

Продукція KUB зберігається та транспортується відповідно до європейських директив галузі вантажних перевезень. Нижченаведені норми регламентують дії всіх компаній, що беруть участь у процесі транспортування та зберігання виробів KUB:

 1. умови доставки та складського зберігання регламентуються лише партнерським договором KUB;
 2. знаком проходження продукцією всіх етапів внутрішнього контролю якості є заводська бірка на упаковці;
 3. процес відвантаження можливий лише при наявності необхідних транспортних маркувань на упаковці виробу;
 4. транспортний засіб та його обладнання повинні відповідати вимогам KUB для максимальної безпеки процесу доставки;
 5. продукція KUB транспортується тільки в зафіксованому положенні;
 6. в цілях максимального захисту від зовнішніх пошкоджень — окремий вантаж повинен бути упакований щільним стрейчем або стрічкою;
 7. розміщення вантажу в вантажному просторі транспорту – повинно бути рівномірним, всі відвантажувані одиниці – зафіксовані поясами безпеки;
 8. відвантаження та складське зберігання продукції виконується лише при використанні оброблених дерев’яних піддонів класу EURO або спеціально виготовлених транспортних кутів;
 9. транспортні піддони та кути, які не відповідають нормам несучої здатності, мають видимі пошкодження та забруднення – повинні бути вилучені з процесу роботи з продукцією KUB.

Регламентуючи умови роботи з продукцією KUB – ми гарантуємо якість наших виробів. Ми створюємо KUB.ideale Formen!