ok Досягнення – Завод КУБ-Україна Завод КУБ-Україна – Zavod KUB-Ukraine
Зв'язатися з нами
UA
EUR
  • EUR
  • USD
  • UAH

Успіх партнерів – наша турбота!

Комбінація німецької надійності та широкого функціоналу виробів – запорука багаторічних досягнень концепції KUB.ideale Formen в реалізації різних проектів у Східній та Західній Європі. Про це говорять наші партнери в галузі машинобудування, енергетики та IT-індустрії, про це щорічно звітують відвідувачі культової масштабної промислової виставки у світі Hannover Messe.

Електророзподіл та автоматизація

Для реалізації технічно-складних проектів та рішень, європейські компанії, в задачах автоматизації та електророзподілу, віддають перевагу сталевим та нержавіючим корпусам ТМ КUB.

Для реалізації проектів використовуються серії-флагмани шаф L66 та XL55. Водночас KUB надає технічну підтримку на всіх етапах виконання проектних робіт, від планування до монтажу розподільних систем, від розробки технічної документації індивідуальних рішень до їх наступного виготовлення.

Завдяки уніфікації та широкому функціоналу шаф ТМ KUB, щороку успішно виконуються десятки проектів з високими технічними вимогами щодо роботи обладнання, як у помірних погодних умовах, так і в агресивному середовищі.

IT-системи

Інноваційні рішення та продукти майбутнього продовжують вирізняти KUB на протязі всієї історії, адже ми знаємо, що саме інновації визначають лідера серед групи навіть найбільш достойних представників IT-ринку.

Таким чином, партнери KUB отримують різноманітні продукти, і разом з цим всі вимоги до ЦОД виконуються індивідуально. Кожна нова шафа містить у собі новітні технології та пропонує нашим партнерам винятковий досвід.

Системна платформа KUB включає як нові компоненти IT-інфраструктури, так і стандартні опції та рішення щодо будівництва ЦОД. Вишуканість і водночас простота, яка притаманна кожній частині IT-рішень, не залишає без уваги користувачів наших систем.

Вражаючий зовнішній вигляд рішень у поєднанні з усіма необхідними функціональними можливостями робить KUB найкращим, у своєму класі, партнером для вирішення завдань ЦОД.

Машинобудування

Машинобудівна галузь висуває виключно особливі, індивідуальні вимоги до експлуатаційної надійності компонентів вироблених систем, що використовуються. Водночас розподільні шафи та пульті управління для важкого та середнього машинобудування повинні відповідати спеціальним вимогам до захисту та навантаження, точності геометрії та неповторності дизайну, зручності монтажу та оперативності інтеграції корпусів в готове рішення.

Серійні та індивідуально розроблені рішення на основі концепції KUB.ideale Formen щоразу підтверджують компетентність вашого партнера в галузі машинобудування.

Єдина системна платформа та широкий асортимент монтажних елементів дозволяють нашим партнерам у машинобудівній галузі максимально використовувати переваги системної концепції, яка довела свою актуальність: геометрична точність та надійність, швидкий монтаж, відповідність технічним та сервісним вимогам європейських машинобудівників.